Wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin

Wypożyczalnia samochodów PERFECT oferuje wynajem samochodów osobowych oraz busów na terenie portu lotniczego Warszawa-Modlin. Oferowane przez nas auta spełnią oczekiwania każdego klienta. Posiadamy niewielkie samochody miejskie, które spełnią oczekiwania Klientów, którzy oczekują ekonomicznych aut w atrakcyjnej cenie. Oferujemy również pojazdy klasy średniej oraz klasy PREMIUM o najwyższym standardzie z dynamicznymi silnikami, automatycznymi skrzyniami biegów oraz wieloma udogodnieniami, które zadowolą wymagających Klientów.

BEZ LIMITU KILOMETÓW, BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH

Proponujemy wynajem bez limitu kilometrów na terenie całej UE. Dodatkowy kierowca nie wymaga dodatkowych opłat. Masz prawo jazdy? Jeżeli tak, dla nas to jednoznaczny dowód na to że potrafią Państwo prowadzić samochód. Nie wprowadziliśmy ograniczeń posiadania prawa jazdy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a z pewnością powrócą Państwo do oferowanych przez nas usług.

Wypożyczalnia samochodów Perfect

BEZPIECZEŃTWO GWARANTOWANE POPRZEZ STAŁĄ LOKALIZACJĘ ORAZ ZNAKOWANIE autoDNA

Dzięki standardom wprowadzanym w celu spełnienia wymagań stawianych przez ubezpieczycieli nasze pojazdy posiadają stałą lokalizację w czasie rzeczywistym na terenie całej Europy i Azji. Znakowanie elementów nadwozia i podwozia w technologii autoDNA sprawia iż skradzione pojazdy trudniej zbyć w częściach. Lokalizacja na zasadzie odbiorników GPS oraz działających w technologii fal radiowych sprawia, że pojazd może zostać zlokalizowany nawet w garażach podziemnych, a detektory wykrywające lokalizatory nie wskazują iż pojazd zabezpieczony jest lokalizatorami. Wyżej opisane zabezpieczenia sprawiają iż nasi Klienci w przypadku kradzieży pojazdu najmowanego unikają nieprzyjemności płynących z wielu przesłuchań przez organy ścigania oraz agentów ubezpieczeniowych. Dla wyspecjalizowanych złodziei samochody z naszej wypożyczalni są mało atrakcyjne z uwagi na trudności w zbyciu elementów konstrukcyjnych pojazdu oraz możliwość ustalenia sprawców przestępstwa.