Finansujemy zakup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, specjalnych oraz maszyn rolniczych

Oferujemy finansowanie pojazdów oraz maszyn dla osób prywatnych i firm z negatywnym BIK,BIG,KRD. Jako nieliczni oferujemy finansowanie dla firm od pierwszego dnia działalności. Zastosowanie najnowszych rozwiązań finansowych sprawia iż nasza oferta jest konkurencyjna względem największych banków oraz leasingodawców działających na Polskim rynku. Jeżeli otrzymali Państwo decyzję odmowną w związku ze złożony wniosek leasingowy, zachęcamy do kontaktu. Rozwiążemy każdy problem. W przypadku kiedy oferta przedstawiona Państwu przez inną firmę wydaje się zbyt droga prosimy o jej przesłanie. Postaramy się zaoferować warunki, których inni finansujący nie będą wstanie przebić. Okres spłaty dostosowany będzie indywidualnie do Państwa możliwości oraz oczekiwań. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Najważniejszym aspektem w przedstawianej przez nas ofercie jest możliwość wyboru oraz wskazania przez Państwa dowolnego pojazdu, który chcą Państwo użytkować. Po wpłacie określonej ilości rat pojazd staje się własnością Klienta.

Komornicy i wierzyciele w firmie lub na prywatnym majątku nie są dla nas przeszkodą. Nikt nie będzie miał prawa pozbawiać Państwa posiadanego mienia, gdyż będzie ono w naszej dyspozycji. Przed zakończeniem trwania umowy istnieje możliwość sporządzenia odpowiedniej treści aneksu, w którym wskażą Państwo nowego nabywcę praw do spłacanego pojazdu. W ten sposób nawet w przypadku przejmowania przez Państwa praw do pojazdu nikt nie będzie posiadał prawnej możliwości przejęcia mienia, gdyż stanie się ono własnością wskazanej w aneksie osoby.

FINANSUJEMY POJAZDY NOWE, SPRZEDAWANE PRZEZ POLSKIE SALONY DEALERSKIE, JAK RÓWNIEŻ UŻYWANE POCHODZĄCE Z POLSKIEGO I EUROPEJSKIEGO RYNKU AUT WTÓRNYCH.

Jedynymi wymaganymi dokumentami są prawo jazdy oraz dowód osobisty. Nie wymagamy zaświadczeń o zarobkach lub dochodach firmy.

Dzięki comiesięcznej fakturze vat mogą Państwo wliczyć w koszty uzyskania przychodu użytkowany pojazd, a nawet uzyskać zwrot 100% podatku vat.

Wcześniejsze rozwiązanie umowy nie skutkuje obowiązkiem spłaty wszystkich pozostałych rat do końca trwania umowy, jak w większości umów kredytowych i leasingowych firm finansowych.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Nie pobieramy opłat przygotowawczych. Nie posiadamy tabeli opłat i prowizji. Wszystko jest jasne i klarowne. W umowie nie stosujemy zapisów pozwalających nam zmieniać wysokość rat, co stosowane jest w większości firm finansowych. Ustalona rata jest stała i niezmienna przez cały okres trwania umowy. Jeżeli mają Państwo jeszcze wątpliwości prosimy o zapoznanie się z tabelami opłat i prowizji stosowanych przez firmy leasingowe oraz banki do ofert, które Państwu zaproponowano. Prosimy zapytać czy harmonogram opłat może ulegać zmianie, a jeżeli tak to jak często. Wszystkie Państwa wątpliwości zostaną rozwiane, a nasza oferta stanie się dla Państwa najbardziej wiarygodna i klarowna.

ZŁÓŻ WNIOSEK

%
%
Auto nowe
Auto używane

Pojazd sprzedawany na fakturę vat 23%
Pojazd sprzedawany na fakturę vat marża
Pojazd sprzedawany przez osobę prywatną na umowę kupna-sprzedaży
Inna sprzedaż