Lotnisko Gdańsk

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Gdańsku

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni aut Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. W naszej flocie posiadamy wszystkie klasy pojazdów osobowych oraz busów. Dzięki profesjonalnemu podejściu nasi Klienci nigdy nie są zawiedzeni. Ciągle rozwijający się rynek wypożyczalni samochodów sprawił, iż nasza firma nie skupia się tylko na pojazdach osobowych. Oferujemy Państwu wynajem busów ze szczególnym nastawieniem na busy osobowe o klasy premium.

Dlaczego wypożyczalnia aut Help Perfect?

Udostępniane przez nas samochody wyróżniają się wzorowy wyglądem. Uzyskujemy to dzięki korzystaniu z myjni parowych. Dzięki temu rozwiązaniu zapewniamy wysoki poziom dezynfekcji i dbamy, aby każde auto zachowało wygląd wystawowego egzemplarza.

Pełna polisa AC i auto zastępcze w razie wypadku!

Pojazdy z naszej floty chronione są kompleksowym ubezpieczeniem AC uwzględniającym wynajmem zarobkowym na terenie całej UE. Mogą być Państwo spokojni o auto, z którego korzystają i nie martwią się konsekwencjami finansowymi w przypadku szkody nawet z własnej winy. Nie obciążamy Państwa poprzez udział własny w szkodzie. Takie rozwiązania często stosowane są przez naszych konkurentów, a zapisy te zawarte są w zawieranej umowie. Pełna ochrona ubezpieczeniowa powoduje, że nawet poza granicami Polski całą dobę infolinie alarmowe służą Państwu pomocą organizując pomoc na miejscu nieprzewidzianego zajścia. Nasza polisa zapewnia korzystającemu samochód zastępczy umożliwiający nieprzerwaną podróż oraz ciągłość trwania najmu.

Limit kilometrów? Nie u nas!

Często spotykają się Państwo z limitem dziennym przejechanych kilometrów. Wypożyczalnia samochodów PERFECT nie ogranicza swoich klientów limitem przebiegu. Jest to praktyka niespotykana na rynku, gdyż w większości przypadków za taki komfort trzeba dopłacić do  dziennej stawi wynajmu. Wybierając naszą wypożyczalnię aut płacisz stałą, z góry ustaloną kwotę za dobę wynajmu. Koszty wynajmu nie wzrastają w przypadku wyjazdów do innych państw członkowskich UE. Wybierając wypożyczalnię aut dobrze zastanów się nad wieloma aspektami. Głównie powinni Państwo zwrócić uwagę na polisę zawartą na auto wykorzystywane w działalności gospodarczej jaką jest wypożyczalnia samochodów.

Wynajem busów – lotnisko Gdańsk

Wynajem busów osobowych  nasza firma kieruje szczególnie do osób zwracających uwagę na komfort podróży i wybierających się w dalekie wymagające trasy. Wypożyczalnia busów PERFECT stawia na sprawdzone marki zapewniające naszym klientom niezawodność.  Wypożyczalnia  samochodów PERFECT z punktem wynajmu umożliwiającym niezwłoczne podstawienie auta pod terminal lotnika Gdańsk szczerze zachęca do skorzystania z konkurencyjnej względem innych wypożyczalni oferty wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego.