Lotnisko Łódź

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Łodzi

Wypożyczalnia busów oraz samochodów PERFECT z punktem wynajmu na lotnisku w Łodzi zaprasza do skorzystania z nowej floty pojazdów bez limitu kilometrów. Każdy Klient traktowany jest u nas priorytetowo. Wypożyczamy auta podmiotom gospodarczym jak również osobom prywatnym. U nas możesz negocjować stawkę wynajmu w zależności od długości korzystania z pojazdu. Oferujemy wynajem krótkoterminowy oraz długoterminowy.

Pełna polisa AC bez wykluczeń!

Flota naszych aut objęta jest pełnym ubezpieczeniem OC, AC. NNW oraz ASSISTANCE dla aut wykorzystywanych w wynajmie zarobkowym. Jako jedyni nie obciążamy naszych Klientów w przypadku zaistnienia szkody nawet w przypadku orzeczenia przez policję winy naszego użytkownika. Zachęcamy do skorzystania z wypożyczalni busów PERFECT w przypadku długich wyjazdów zagranicznych. Posiadane ubezpieczenia naszych aut pozwalają na skorzystanie z darmowej pomocy w przypadku nieprzewidzianych zajść poza granicami naszego kraju. Samochód zastępczy oferowany w czasie trwania umowy wynajmu pozwala na bezproblemową kontynuację podróży.

Kradzież, awaria? U nas to nie problem!

Nasza wypożyczalnia aut wprowadziła zabezpieczenia skutecznie zniechęcają przestępców do kradzieży. Oszczędza to Państwu nerwów i nieprzyjemności związanych z długimi procedurami związanymi ze składaniem zeznań. Wypożyczalnia busów osobowych oferuje auta o podwyższonym standardzie, doposażone maksymalnie do potrzeb komfortowej podróży na dalekich trasach. Lotnisko Łódź od dawna staje się punktem docelowym podróżujących obcokrajowców dając możliwość bezproblemowego połączenia autostradami z innymi miastami. Dlatego też serdecznie zachęcamy obcokrajowców do zapoznania się z ofertą wypożyczalni samochodów PERFECT. Nasi pracownicy dostarczą Państwu auto sam terminal lotniska Łódź lub w inne wskazane miejsce.