Lotnisko Warszawa

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Warszawie

Wypożyczalnia samochodów oraz busów osobowych PERFECT  zaprasza do zapoznania się z konkurencyjną ofertą wynajmu na terenie lotniska Warszawa. Nasze usługi są doceniane przez Klientów polskich oraz cudzoziemców. Cena, brak ukrytych opłat oraz nieprzewidzianych kar sprawia, że każdy z miłą chęcią poleci nas swoim znajomym. Świadczone z uśmiechem na twarzy usługi sprawiające zadowolenie każdemu Klientowi powodują, że wypożyczalnia aut PERFECT jest coraz bardziej liczącym się w branży usługodawcą. Szybko rozwijająca się branża sprawia, że wypożyczalnia samochodów to już nie tylko auta osobowe, ale również busy i samochody dostawcze. Nasza wypożyczalnia samochodów za priorytet w rozwoju postawiła sobie samochody osobowe oraz busy do przewozu osób.

Twoje bezpieczeństwo naszą domeną

Dzięki sprecyzowanemu kierunkowi rozwoju, w celu zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa podróży oferowane przez nas auta są pojazdami, które nie uczestniczyły nigdy w wypadku drogowym. Dzięki temu mają Państwo świadomość iż korzystając z naszej oferty poruszają się pojazdami, które w przypadku zajścia nieprzewidzianego zdarzenia zachowają się zgodnie z przewidzianymi przez producenta normami, a wszystkie systemy bezpieczeństwa zadziałają prawidłowo.

Limit kilometrów? Zakaz opuszczania kraju? Nie u nas!

Prawdopodobnie jako jedynie nie ograniczamy Państwa dziennym limitem przejechanym kilometrów bez konieczności dopłaty do podstawowej stawki dobowego wynajmu pojazdu. Również wyjazd do krajów członkowskich UE nie wiąże ze sobą zwiększenia kosztów najmu. Posiadamy auta zakupione u polskich dealerów samochodowych, których jesteśmy pierwszymi właścicielami. Serwis pojazdów wykonywany zgodnie z zaleceniami producenta w serwisach ASO zapewnia iż każde auto jest na bieżąco kontrolowane przez fachowców z danej marki.

Pełne polisa AC bez wykluczeń!

Częstymi oszczędnościami wprowadzanymi przez konkurencje są niepełne ubezpieczenia AC co powoduje iż w przypadku zdarzenia drogowego są Państwo pociągani do odpowiedzialności finansowej. Niekiedy spotkać się można z praktyką iż nawet sam poszkodowanym w zdarzeniu klient jest zobowiązany umową do zapłacenia kary finansowej za przestój pojazdu. Nasza wypożyczalnia samochodów korzysta z ubezpieczeń zawieranych z największymi i sprawdzonymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Samochody udostępniane naszym klientom posiadają pełny zakres ubezpieczenia dla pojazdów wykorzystywanym w wypożyczalni aut. Sprawia to, że Klient nie martwi się konsekwencjami związanymi ze zdarzeniem drogowym nawet w przypadku uznania go przez policję za winnego zajścia. Kompleksowe ubezpieczeni OC, AC, NNW oraz ASSISTANCE sprawia, że nawet poza granicami naszego kraju całodobowo mogą skorzystać Państwo z bezpłatnej pomocy oferowanej w ramach ubezpieczenia auta. Na każdym z etapów podróży przysługuje Państwo samochód zastępczy. Sprawia to iż podróż przebiega w niezakłócony sposób, a ciągłość umowy wynajmu jest cały czas zachowana.

Wpożyczalnia busów osobowych – lotnisko Warszawa

Wypożyczalnia busów PERFECT w celu zapewnienia najwyższych standardów świadczonych usług zakupuje auta o podwyższonym standardzie z możliwie maksymalnymi opcjami doposażenia przewidzianymi przez producenta. Zapewnia to korzystającym komfort w długich podróżach. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni aut oraz wypożyczalni busów osobowych na terenie lotniska Warszawa. Punkt wynajmu sprawia, że jesteśmy w stanie szybko dostarczyć auto we wskazane przez usługobiorcę miejsce.