Pomoc drogowa i holowanie aut Toruń oraz Bydgoszcz

Zajmujemy się profesjonalnym transportem samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych oraz sprzętu budowlanego na terenie miasta Toruń oraz okolic. Świadczymy usługi w zakresie :

  • holowanie aut osobowych
  • holowanie samochodów ciężarowych
  • holowanie pojazdów i maszyn rolniczych

 

Laweta Toruń oraz Bydgoszcz

 

Dyżurujemy i zgłoszenia przyjmujemy przez 24 h / dobę. Również w niedzielę i święta.  Na miejscu wypadku wykonujemy takie usługi jak drobne naprawy aut, wymianę kół, dowóz paliwa, awaryjne otwieranie aut czy awaryjne odpalanie pojazdów.

Nasza laweta jest regularnie sprawdzana pod kątem technicznym, dzięki czemu możemy zagwarantować jej niezawodność i wysoką jakość świadczonych usług. Zawsze dbamy o bezpieczeństwo transportu powierzonych pojazdów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały tydzień, 7 dni w tygodniu, o każdej porze. Oferujemy nie tylko konkurencyjne ceny, ale także rabaty dla stałych Klientów. Wystawiamy faktury VAT Naszym głównym rejonem działania jest Toruń i Bydgoszcz, ale jeździmy także po całym kraju.

Oferujemy Państwu holowanie pojazdów nie tylko na terenie miasta Toruń i jego okolic, ale także w całym kraju i za granicą. Oferujemy również usługi holowanie i transport maszyn rolniczych i budowlanych do 20 ton, transport pojazdów osobowych i dostawczych oraz innych jak (motocykle, quady, rowery, skutery).

Nasza laweta świadczy na miejscu awarii usługi podstawowej naprawy w zakresie kompetencji pomocy drogowej , a więc może nie tylko przetransportować Państwa pojazd w wyznaczone miejsce ale również organizować transport pasażerów.

Pomoc drogowa Toruń (holowanie samochodów Toruń) - zadzwoń : 883-884-881 lub 502-666-338

Pomoc drogowa Bydgoszcz (holowanie samochodów Bydgoszcz) - zadzwoń : 883-884-881 lub 502-666-338

Laweta Help Perfect :

pomoc drogowa
holowanie aut
laweta
holowanie pojazdów