Wypożyczalnia busów osobowych

Wypożyczalnia busów osobowych Toruń, Bydgoszcz

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni busów osobowych. W naszej flocie posiadamy busy osobowe o podwyższonym standardzie, doposażone w szereg opcji dodatkowych zwiększających komfort podróży i bezpieczeństwo pasażerów. Korzystający z naszych usług nigdy nie są zawiedzeni, a profesjonalne podejście do Klienta sprawia, że jesteśmy bardzo znaczącym podmiotem na rynku wypożyczalni busów osobowych.

Nasza flota

Podstawiane przez nas samochody cechuje zawsze wzorowy wygląd, a to dzięki korzystaniu głównie z myjni parowych. Zapewniają one wysoki poziom dezynfekcji i sprawiają, że każde auto zachowuje wygląd wystawowego egzemplarza. Auta z naszej floty posiadają pełne ubezpieczenie AC związane z wynajmem zarobkowym na terenie całej UE. Powoduje to że zawsze są Państwo spokojni o auto, z którego korzystają. W przypadku kradzieży lub spowodowania zdarzenia drogowego z własnej winy nie obciążamy Państwa karami umownymi jak to mają w zwyczaju prawie wszyscy nasi konkurenci. Korzystającym z naszych pojazdów zawsze i wszędzie, niezależnie od pory dnia służymy pomocą i radą, a ubezpieczenie ASSISTANCE działające na terenie całej UE sprawia, że nie pozostaną Państwo w przypadku kłopotów z autem pozostawieni sami sobie. Zawsze i wszędzie niezależnie od przyczyny awarii przysługuje Państwu samochód zastępczy umożliwiający dalszą podróż i ciągłość trwania wynajmu.

Limit kilometrów? Nie u nas!

Tylko nasza wypożyczalnia busów osobowych (działamy na terenie miast Toruń, Bydgoszcz) nie zwraca uwagi na przebyte przez naszych Klientów kilometry. Tak więc nie daj się ograniczać przez innych, gdyż wybierając nas płacisz stałą, z góry ustaloną kwotę za dobę wynajmu. Koszt wynajmu nie wzrasta w przypadku wyjazdów zagranicznych i dalekich tras, kiedy kierowca pokonuje dziennie setki kilometrów. Tak więc drodzy Państwo, jeżeli wypożyczalnia busów to tylko PERFECT.

Gwarancja bezpieczeństwa

Wprowadziliśmy dla Państwa bezpieczeństwa i komfortu użytkowania stały monitoring GPS oraz znakowanie pojazdów kodem DNA wraz z zabezpieczeniami objętymi klauzulą poufności wymaganą przez ubezpieczycieli współpracujących z nami i firmę testującą systemu dopiero mające wejść na rynek. Sprawia to że nasza firma minimalizuje dla Państwa prawdopodobieństwo kradzieży użytkowanych samochodów i skutecznie stara się walczyć z przestępcami. Może to oszczędzić naszym Klientom nieprzyjemnych i czasochłonnych procedur z organami ścigania na terenie innych krajów. Nasza wypożyczalnia busów osobowych oferuje wynajem busów również na lotnisku w Bydgoszczy.