Wypożyczalnia samochodów Brodnica

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie wynajmu krótko- i długoterminowego pojazdów.
Wypożyczalnia samochodów Perfect gwarantuje Państwu rzetelność, dyspozycyjność oraz pełen profesjonalizm. W swojej ofercie posiadamy
pojazy renomowanych marek flotowych : Ford, VW, Dacia, Seat. Wszystkie oferowane przez nas pojazdy posiadają podniesiony standard dzięki czemu
doskonale nadają się nie tylko do krótki ale też długich podróży. Warto podkreślić, że nasza wypożyczalnia aut oferuje wyłącznie samochody nie starsze niż rok. Wynika to z rygorystycznych wymagań stawianych przez służby nadzoru ruchu drogowego Europy.

Wypożyczalnia busów osobowych

Jeśli planują Państwo wyjazd większą grupą osób, np z rodziną lub znajomymi, to nasza wypożyczalnia busów osobowych doskonale Państwu pomoże w rozwiązaniu problemu transportu. Warto podkreślić, że oferujemy krótko- i długoterminowy wynajem busów osobowych o podwyższonym standardzie, którymi mogą się Państwo bezpiecznie poruszać po terenie całej Europy. Nie wprowadzamy żadnych limitów przebytych kilometrów ani dopłat za nie, dzięki czemu nasze busy doskonale nadają się na dłuższe trasy, również międzynarodowe.

Wszystkie nasze samochody oraz busy posiadają pełną polisą AC bez kruczków i wykluczeń. Oznacza to, że w razie ewentualnego wypadku nie zostaną Państwo pociągnięci do odpowiedzialności finansowej. Istotne jest również, że wszystkie nasze pojazdy są oznakowane kodem DNA wraz z zabezpieczeniami objętymi klauzulą poufności wymaganą przez ubezpieczycieli. To zaś sprawia, że jest je dużo trudniej ukraść.

Podsumowując, wypożyczlania samochodów i busów Perfect oferuje Państwu najwyższej jakości pojazdy, pełen pakiet bezpieczeństwa i brak jakichkolwiek limitów przebytych kilometrów - co plasuje nas na rynku jako najbardziej przyjazną fimę w tej branży. Zapraszamy więc do współpracy.