Wypożyczalnia samochodów Brodnica

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, będącą w czołówce liderów rynku centralnej Polski, świadczącą kompleksowe usługi w zakresie wynajmu krótko i długoterminowego pojazdów osobowych, dostawczych oraz specjalnych.
Wypożyczalnia samochodów Perfect gwarantuje Państwu rzetelność, dyspozycyjność oraz pełen profesjonalizm. W swojej ofercie posiadamy pojazdy renomowanych marek flotowych : Ford, VW, Dacia, Seat oraz samochody osobowe klasy PREMIUM. Wszystkie oferowane przez nas auta posiadają podniesiony standard wyposażenia dzięki czemu doskonale nadają się nie tylko do krótki, ale też długich podróży. Warto podkreślić, że nasza wypożyczalnia aut oferuje wyłącznie samochody nie starsze niż trzyletnie. Wynika to z rygorystycznych wymagań stawianych przez służby nadzoru ruchu drogowego Europy Zachodniej.

Wypożyczalnia busów osobowych

Jeśli planują Państwo wyjazd większą grupą osób, np. z rodziną lub znajomymi, to nasza wypożyczalnia busów osobowych doskonale Państwu pomoże w rozwiązaniu problemu transportu. Warto podkreślić, że oferujemy krótko i długoterminowy wynajem busów osobowych o podwyższonym standardzie, którymi mogą się Państwo bezpiecznie poruszać po terenie całej Europy. Nie wprowadzamy żadnych limitów przebytych kilometrów ani dopłat za nie. Dzięki temu nasze busy doskonale nadają się na dłuższe trasy, również międzynarodowe.

Wszystkie nasze samochody oraz busy posiadają pełną polisą AC bez kruczków i wykluczeń. Oznacza to, że w razie ewentualnego wypadku nie zostaną Państwo pociągnięci do odpowiedzialności finansowej. Istotne jest również, że wszystkie nasze pojazdy są oznakowane kodem DNA wraz z zabezpieczeniami objętymi klauzulą poufności wymaganą przez ubezpieczycieli. To zaś sprawia, że jest je dużo trudniej ukraść.

Podsumowując, wypożyczalnia samochodów i busów Perfect oferuje Państwu najwyższej jakości pojazdy, pełen pakiet bezpieczeństwa i brak jakichkolwiek limitów przebytych kilometrów - co plasuje nas na rynku jako najbardziej przyjazną firmę w tej branży. Zapraszamy więc do współpracy.