Wypożyczalnia samochodów Golub-Dobrzyń

Jesteśmy prężnie rozwijającą się wypożyczalnią samochodów osobowych, świadczącą swoje usługi na terenie miasta Golub Dobrzyń oraz całego woj. Kujawsko Pomorskiego. Warto również podkreślić, że obsługujemy porty lotnicze na terenie całego kraju. 
W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno bogato wyposażone samochody osobowe, renomowanych marek : Seat, Ford, Volkswage, Dacia, jak również busów osobowych. Dzięki wysokiemu standardowi wyposażenia naszej floty możemy Państwu zagwarantować komfort oraz satysfakcję podczas korzystania z naszych usług. 
Wypożyczalnia samochodów Perfect kładzie silny nacisk na Państwa bezpieczeństwo, w związku z czym mogą mieć Państwo pewność, że wypożyczane przez nas samochody osobowe , jak również busy osobowe są bezwypadkowe. Ponadto posiadają one pełną polisę AC bez żadnych kruczków i wykluczeń. Warto również podkreślić, że wszystkie naszej pojazdy oznakowane są kodem DNA wraz z zabezpieczeniami objętymi klauzulą poufności wymaganą przez ubezpieczycieli co w znacznym stopniu ogranicza prawdopodobieństwo, że auto może zostać skradzione.
 

Wypożyczalnia busów osobowych

Wypożyczalnia Perfect w swojej ofercie posiada busy osobowe o znacznie podwyższonym standardzie, które doskonale sprawdzą się na dłuższe podróże dla większych grup osób. Podobnie jak samochody osobowe, posiadają one pełną polisę AC oraz znakowane są kodem DNA.

Limit kilometrów? Nie u nas!

Wiele wypożyczalni samochodów zabezpiecza się w umowach najmu pojazdów zapisami określającymi limit kilometrów jakie mogą zostać przebyte w trakcie wypożyczenia. My nie stosujemy tego typu zabiegów, mogą Państwo przebyć dowolną ilość kilometrów i nie doliczymy ani złotówki za to! Nie stosujemy również zakazu wyjazdu pojazdem po za granice naszego kraju - naszymi samochodami mogą się Państwo swobodnie poruszać na terenie całej UE.