Wypożyczalnia samochodów Golub-Dobrzyń

Jesteśmy prężnie rozwijającą się wypożyczalnią samochodów osobowych, będącą jednym z liderów na rynku centralnej Polski, świadczącą swoje usługi na terenie miasta Golub Dobrzyń oraz całego woj. kujawsko-pomorskiego. Warto również podkreślić, że obsługujemy porty lotnicze na terenie całego kraju.
W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno bogato wyposażone samochody osobowe klasy PREMIUM jak i auta klasy średniej: Seat, Ford, Volkswage, Dacia. Ponadto oferujemy wynajem busów osobowych. Dzięki wysokiemu standardowi wyposażenia naszej floty możemy Państwu zagwarantować komfort oraz satysfakcję podczas korzystania z naszych usług.  Wypożyczalnia samochodów Perfect kładzie silny nacisk na Państwa bezpieczeństwo, w związku z czym mogą mieć Państwo pewność, że wypożyczane przez nas samochody osobowe , jak również busy osobowe są bezwypadkowe. Ponadto posiadają one pełną polisę AC bez żadnych kruczków i wykluczeń. Warto podkreślić, że wszystkie naszej auta oznakowane są kodem DNA wraz z zabezpieczeniami objętymi klauzulą poufności wymaganą przez ubezpieczycieli co w znacznym stopniu ogranicza prawdopodobieństwo, że auto może zostać skradzione.

Wypożyczalnia busów osobowych

Wypożyczalnia Perfect w swojej ofercie posiada busy osobowe o podwyższonym standardzie, które doskonale sprawdzą się na dłuższe podróże dla większych grup osób. Podobnie jak samochody osobowe, posiadają one pełną polisę AC oraz znakowane są kodem DNA i lokalizowane w czasie rzeczywistym dzięki satelitarnemu i radiowemu systemowi namierzania.

Limit kilometrów? Nie u nas!

Wiele wypożyczalni samochodów zabezpiecza się w umowach najmu pojazdów zapisami określającymi limit kilometrów jakie mogą zostać przebyte w trakcie wypożyczenia. My nie stosujemy tego typu zabiegów, mogą Państwo przebyć dowolną ilość kilometrów i nie doliczymy ani złotówki za to! Nie stosujemy również zakazu wyjazdu pojazdem poza granice naszego kraju. Naszymi samochodami mogą się Państwo swobodnie poruszać na terenie całej UE.