Wypożyczalnia samochodów Grudziądz

Witamy Państwa bardzo serdecznie na stronach internetowych wypożyczalni samochodów oraz busów osobowych Help - Perfect Grudziądz. Działamy na terenie całego województwa Kujawsko Pomorskiego oraz na terenie większości lotnisk w kraju.

Co oferuje wypożyczalnia samochodów Perfect?

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno wygodne i bezpieczne samochody osobowe renomowanych producentów, jak również busy osobowe. Wszystkie wynajmowane samochody oraz busy posiadają podwyższony standard, dzięki czemu podczas dłuższych podróży zapewnią Państwu wysoki komfort. 

Państwa bezpieczeństwo to dla nas podstawa!

Oferowane przez nas samochody osobowe oraz busy posiadają pełną polisę AC bez kruczków i haczyków. Oznacza to, że w przypadku ewentualnego wypadku nie będą Państwo pociągani do odpowiedzialności finansowej. Warto również podkreślić, że nasze pojazdy posiadają monitoring GPS oraz są oznakowane kodem DNA wraz z zabezpieczeniami objętymi klauzulą poufności wymaganą przez ubezpieczycieli. To zaś znacznie obniża prawdopodobieństwo, że auto mogłoby zostać skradzione, co zaś narażałoby Państwa na nieprzyjemne formalności związane z zeznawanie na Policji. 

Limit kilometrów? Nie u nas!

Jako jedna z nielicznych firm w Polsce nie stosujemy limitu kilometrów. Oznacza to, że niezależnie od tego czy przejadą Państwo 10, 100 czy 10 000 kilometrów, stawka za wynajem się nie zmieni. Dodatkowo nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat w przypadku jeśli chcieliby Państwo wyjechać samochodem poza granice Polski.

Wypożyczalnia busów osobowych

Perfect oferuje również zarówno krótko jak i długo terminowy wynajem busów osobowych o podwyższonym standardzie. Są one idealnym rozwiązaniem dla kilku osobowych grup planujących wspólny wyjazd.