Wypożyczalnia samochodów

Oferujemy Państwu wynajem samochodów / aut bez limitu kilometrów. W naszej flocie posiadamy nowe auta objęte pełnym ubezpieczeniem OC, AC, NNW oraz Assistance. Jako nieliczni nie ograniczamy Państwa limitem dziennym przejechanych kilometrów. Oferujemy zarówno wynajem długoterminowy samochodów, jak również krótkoterminowy. Dodatkowo gwarantujemy dogodne warunki najmu, gdzie po kontakcie z nami ustalają Państwo dobową stawkę za korzystanie z auta oraz wybiorą odpowiadający Państwu pojazd. Najwyższym priorytetem jest dla nas nie tylko sprawność techniczna, ale też Państwa wygoda, dlatego podstawiony samochód jest zawsze umyty i zatankowany. Płacą Państwo tylko za użytkowanie samochodu, nie pobieramy opłat za przygotowanie pojazdu. Jako nieliczni na rynku nie pobieramy zaliczek, rozliczycie się z nami dopiero po zakończeniu świadczenia usługi. Istnieje możliwość wyjazdu wypożyczonym samochodem zagranicę, rzecz jasna bez pobierania żadnych dodatkowych opłat.

Nasza wypożyczalnia samochodów / aut oferuje przy wynajmie samochodu powyżej 7 dni dostarczenie i odbiór pojazdu gratis! *

Aktualnie w wynajmie krótkoterminowym i długoterminowym posiadamy już ponad 80 pojazdów do 3,5t między innymi:

Nasze samochody

Wypożyczalnia samochodów

Z naszych usług korzystają rodacy na terenie całej Unii Europejskiej oraz zagraniczni konsumenci oraz firmy w szczególności z rynku niemieckiego, francuskiego oraz włoskiego. Rygorystyczne wymagania stawiane przez służby nadzoru ruchu drogowego na terenie Europy sprawiły, że w gamie naszej floty nie posiadamy pojazdów starszych aniżeli trzyletnie. Ograniczenia emisji spalin w dużych europejskich aglomeracjach doprowadziły do tego iż tylko nowe pojazdy spełniające wymogi ochrony środowiska mogą wjeżdżać do centrum miast. Oferowane przez nas samochody pochodzą od autoryzowanych dealerów i nigdy nie uczestniczyły w wypadku. Stały serwis w ASO oraz brak pojazdów z rynku wtórnego gwarantuje iż w przypadku zaistnienia zdarzenia drogowego systemy bezpieczeństwa w pojazdach przez nas oferowanych zadziałają prawidłowo, chroniąc należycie Państwa zdrowie i życie. Podążając za oczekiwaniami naszych klientów stawiamy tylko na sprawdzone marki światowych koncernów.

Jako nieliczni nie wprowadzamy minimalnego stażu posiadanego prawa jazdy oraz nie ograniczamy naszych Klientów limitem przebiegu. Klienci korzystający z naszej flory nie ponoszą dodatkowych opłat w związku z wyjazdami poza granice Polski, a drugi kierowca wynajętego auta nie wymaga dodatkowych opłat. Oferowane przez nas pojazdy ubezpieczone są w zakresie OC/AC/NNW/Assistance na terenie całej Unii Europejskiej.

Finansujemy zakup samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, specjalnych oraz maszyn rolniczych

Oferujemy finansowanie pojazdów oraz maszyn dla osób prywatnych i firm z negatywnym BIK,BIG,KRD. Jako nieliczni oferujemy finansowanie dla firm od pierwszego dnia działalności. Zastosowanie najnowszych rozwiązań finansowych sprawia iż nasza oferta jest konkurencyjna względem największych banków oraz leasingodawców działających na Polskim rynku. Jeżeli otrzymali Państwo decyzję odmowną w związku ze złożony wniosek leasingowy, zachęcamy do kontaktu. Rozwiążemy każdy problem. W przypadku kiedy oferta przedstawiona Państwu przez inną firmę wydaje się zbyt droga prosimy o jej przesłanie. Postaramy się zaoferować warunki, których inni finansujący nie będą wstanie przebić. Okres spłaty dostosowany będzie indywidualnie do Państwa możliwości oraz oczekiwań. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.