Lotnisko Bydgoszcz

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Bydgoszczy

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do skorzystania z naszej oferty wypożyczalni samochodów na terenie lotniska Bydgoszcz. W naszej flocie posiadamy auta osobowe klas od A do Premium. Korzystający z naszych usług nigdy nie są zawiedzeni, a profesjonalne podejście do Klienta sprawia, że jesteśmy bardzo znaczącym podmiotem na rynku wypożyczalni aut. Rosnące oczekiwania korzystających z wypożyczalni samochodów sprawiły, iż nasza flota nie skupia się tylko na pojazdach osobowych, a oferujemy również Państwu wynajem busów z priorytetem na busy osobowe o podwyższonym standardzie.

Help Perfect – nasza flota

Podstawiane przez nas samochody cechuje zawsze wzorowy wygląd, a to dzięki korzystaniu głównie z myjni parowych. Zapewniają one wysoki poziom dezynfekcji i sprawiają, że każde auto zachowuje wygląd wystawowego egzemplarza. Auta z naszej floty posiadają pełne ubezpieczenie AC związane z wynajmem zarobkowym na terenie całej UE. Powoduje to, że zawsze są Państwo spokojni o auto, z którego korzystają.

Kradzież, awaria? U nas to nie problem!

W przypadku kradzieży lub spowodowania zdarzenia drogowego z własnej winy nie obciążamy Państwa karami umownymi jak to mają w zwyczaju prawie wszyscy nasi konkurenci. Korzystającym z naszych pojazdów zawsze i wszędzie, niezależnie od pory dnia służymy pomocą i radą, a ubezpieczenie ASSISTANCE działające na terenie całej UE sprawia, że nie pozostaną Państwo w przypadku kłopotów z autem pozostawieni sami sobie. Zawsze i wszędzie niezależnie od przyczyny awarii przysługuje Państwu samochód zastępczy umożliwiający dalszą podróż i ciągłość trwania wynajmu. Tylko nasza wypożyczalnia samochodów nie zwraca uwagi na przebyte przez naszych Klientów kilometry. Tak więc nie daj się ograniczać przez innych, gdyż wybierając nas płacisz stałą, z góry ustaloną kwotę za dobę wynajmu. Koszt wynajmu nie wzrasta w przypadku wyjazdów zagranicznych i dalekich tras, kiedy kierowca pokonuje dziennie setki kilometrów.

Dlaczego my?

Wypożyczalnia samochodów PERFECT wprowadziła dla Państwa bezpieczeństwa i komfortu użytkowania stały monitoring GPS oraz znakowanie pojazdów kodem DNA wraz z zabezpieczeniami objętymi klauzulą poufności wymaganą przez ubezpieczycieli współpracujących z nami i firmę testującą systemu dopiero mające wejść na rynek. Sprawia to że wypożyczalnia aut PERFECT minimalizuje dla Państwa prawdopodobieństwo kradzieży użytkowanych samochodów i skutecznie stara się walczyć z przestępcami. Może to oszczędzić naszym Klientom nieprzyjemnych i czasochłonnych procedur z organami ścigania na terenie innych krajów.

Wypożyczalnia busów osobowych – Bydgoszcz

Wynajem busów osobowych z naszej floty kierujemy szczególnie do osób wymagających i wybierających się w dalekie podróże. Wypożyczalnia busów PERFECT stawiając na komfort naszych klientów zawsze wybiera busy o podwyższonym standardzie, z bogatą opcją doposażenia, występującą w danym modelu producenta. Wypożyczalnia  aut / samochodów PERFECT z oddziałem – lotnisko Bydgoszcz już dziś gorąco zachęca do rezerwacji aut  z wyprzedzeniem. Umożliwi to zapewnienie samochodu, który Państwa interesuje w wybranym terminie oraz logistyczne rozwiązania sprawiające, że to auto wraz z naszym przedstawicielem będą już na Państwa czekać nie zaś odwrotnie.